A pécsi Euro Nyelviskola tanári véleményei az intenzív nyelvtanfolyamról

Az intenzív nyelvtanfolyamokat elsősorban azoknak ajánlom akik diákok, munkanélküliek, és szabad a délelőttjük és délután is rá tudnak szánni a nyelvtanulásra további 2-3 órát és persze kellő motivációjuk van, de a kitartásról ne is beszéljek. Csoportban tanulni mindig jó, ösztönző hatással van mindenkire, tanulhatunk másoktól, barátságot és ismeretséget köthetünk és jó a hangulat.

G. Szabina

Az intenzív tanfolyamokon többnyire olyan hallgatók vesznek részt, akik munkanélküliek, vagy külföldi munka van kilátásban a közeljövőben számukra.

Mindkét ok magas szintű motiváltságot eredményez a nyelvtanuláshoz. Az intenzív csoportban tanuló hallgatók a legrövidebb idő alatt a lehető legnagyobb tudást tudják elsajátítani saját boldogulásuk reményében.

Az intenzív kurzus talán legfőbb előnye, hogy napi szinten kapcsolatban vannak, használják és gyakorolják a tanult nyelvet a hallgatók.

C. Zsuzsi