A pécsi Euro Nyelviskola tanári véleményei a hétvégi nyelvtanfolyamról

A hétvégi kurzus főként olyan hallgatókból tevődik össze, akik hét közben vagy dolgoznak vagy családi kötelezettségeik miatt nem tudnak hétköznap órákra járni.

Számukra előnyös, hogy napi beosztásuknak megfelelően tudják alakítani a tanulási rendjüket. Sokunknak kikapcsolódás a hétvégi nyelvóra, amin tapasztalataim alapján lelkesedéssel vesznek részt.

A hétvégi órák mindig jó hangulatban telnek el.

C. Zsuzsi

Miért ajánlom a hétvégi nyelvtanfolyamokat?

A hétköznapok gyakran fárasztóak, kimerítőek az emberek számára. Hétvégére mindenki nyugodtabb és pihentebb. A hétvégi 1x5 órás alkalom alkalmat ad arra, hogy a hallgatóknak legyen idejük készülni az órákra, a házi feladatok megírására.

A szombat délelőtti vagy délutáni órákon sokkal jobban képesek a hallgatók figyelni, koncentrálni a feladatokra.

E. Csilla