A pécsi Euro Nyelviskola hallgatóinak véleménye a félintenzív nyelvtanfolyamról

A mai világban nagyon fontos, hogy mindenki tudjon és merjen beszélni valamilyen nyelven. Sajnos azonban nem mindenkinek megy egyformán könnyen az elsajátítása.

Számomra az angol nyelv az, ami a legideálisabb, hiszem ezt használom a legtöbbet a mindennapokban.

Az Euro Nyelviskola is nagy segítséget nyújt az angol nyelv tanulásában.

Azért választottam a félintenzív kurzust, mert így napközben azt csinálok amit szeretnék és este az Euro Nyelviskolában tanulhatok.

Egyáltalán nem túl megerőltető, ugyanakkor máris érezhetően többet tudok angolból.

R. (20)

Miért jó a félintenzív nyelvtanfolyam az Euro nyelviskolában?

Ha nincs elég időd egy intenzív kurzusra, de nem szeretnél lemondani a tanulás gyönyöreiről.

Ha szeretnéd a nyelvtanulást legalább heti két alkalommal gyakorolni.

Ha a munkád csak a délután 16:00 óra utáni időpontban enged neked szabadidőt....

....Akkor nem vitás, hogy neked találták ki a félintenzív nyelvtanfolyamot az Euro Nyelviskolában a kora esti órákban.

Természetesen azért ne dőlj hátra amikor beiratkoztál, mert az még csak az út eleje, de ha van benned kitartás és nem vagy rest otthon is tanulni  úgy biztos lehetsz benne, hogy a kurzus végére átszakítod a kitűzött célszalagot a félintenzív tanfolyammal is.

Név nélkül

Egy félintenzív tanfolyam felfrissíti, megerősíti a korábbi információkat, nyelvtani alapokat.

A rendszeres heti oktatás lendületben tart, ezenkívül mégsem feszített a tempó. Így nekem, egy egyetemistának, akinek sok más tanulnivalója van, rendszeresen van időm ezzel foglalkozni.

Különben is...egyedül nem megy. :)

B. Zsani

A nyelvtanulás nagyon fontos a munka és a tanulmányok miatt. Egy nyelvvizsga megkönnyíti az elhelyezkedést, szükséges a diplomához. Az esti középhaladó félintenzív kurzus ideális azok számára, akik dolgoznak vagy iskolába járnak. A tanfolyam során sok alapvető nyelvtant megtanultunk/átismételtünk. Sokat beszélgetünk egymással ami fejleszti a szókincset/beszédkészséget. A házi feladatokkal gyakoroljuk a már megtanult nyelvtant. A tanfolyam felénél illetve végénél egy teszttel ellenőrizzük tudásunkat.

Név nélkül

A félintenzív program számunkra azért jó, mert a munka mellett is el tudok járni a nyelviskolába. A 2x4 órában pedig sokat tanulunk, így azoknak is megfelelő, akik nem tudnak minden nap időt fordítani a nyelvtanulásra.